Rýchly kontakt  0907 565 593

FRL jednotky

Ponúkame veľký výber sušičov, filtrov, mazacích jednotiek, regulátorov a kombinovaných jednotiek na úpravu vzduchu - FRL jednotky. Plne vybavené filtre, regulátory, filtre s regulátormi a mazacie jednotky sú k dispozícii so širokou škálou štandardného vybavenia, aby vyhovovali vašim potrebám na úpravu vzduchu.

Prenosné sušiče Parker poskytujú čistý a suchý vzduch presne tam, kde je ho potrebné. Ponúkajú kompaktnú ľahkú konštrukciu, jednoduchú montáž a prakticky bezúdržbovú prevádzku.

Parker systémy pre čistý vzduch uľahčujú firmám zabezpečiť ochranu zariadenia, znížiť prestoje aj náklady na údržbu a maximalizovať riešenie využívajúce stlačený vzduch.

Vďaka modulovému riešeniu ponúka úplná jednotka na úpravu vzduchu široký výber vzájomných kombinácií v pripojovacích veľkostiach od G1/8 "po G2". Kompletný rad úpravných jednotiek dopĺňa príslušenstvo - nájazdové a uzatvárací ventil, tlakový spínač, manometer, spojovacie sady a rozdeľovací blok, ktorý umožňuje oddeliť v prípade potreby napríklad filtrovaný neprimazávaný vzduch pri zaradení medzi filter a maznicu.

Technológia Nano-Hmly (Nanomist technology)
Maznica, súčasť FRL jednotky, hrá dôležitú úlohu pri zabezpečovaní životnosti nadväzujúcich pneumatických dielov. Lubrikácia pomáha udržiavať pneumatické komponenty v dobrom stave. Znižuje trenie medzi posuvnými/pohybujúcimi sa povrchy pre zlepšenie účinnosti a minimalizáciu opotrebovania.

Patentovaná technológia Nano-Hmly vytvára hmlu olejových častíc tak jemných, že sú takmer neviditeľné pre ľudské oko. Tieto častice umožňujú zabezpečiť rovnomernú dodávku lubrikačnej tekutiny. Technológia Nano-Hmly umožňuje automaticky nastavovať objem oleja pomocou regulácie prietoku, a zaistí tak požadovanú lubrikáciu s presne správnym pomerom prúdiaceho vzduchu a oleja.

U technológie Nano-Hmly sú olejové častice redukované až na veľkosť 200 nanometrov, čo výrazne znižuje ich hmotnosť a umožní ich dopravu na väčšiu vzdialenosť - až 40 metrov. V dôsledku toho je možné umiestňovať mazadlo v zariadeniach v ďaleko väčších odstupoch. Mazadlo nielen uľahčuje plánovanie údržby systému, ale znamená tiež výrazné zníženie nákladov na lubrikačných zariadeniach.

FRL jednotky

Prosím, počkajte na úplne načítanie stránky.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input