Rýchly kontakt  0907 565 593

Hydraulické čerpadlá

Hydraulické čerpadlá tvoria základnú súčasť prakticky každého hydraulického systému. V týchto prvkoch sa prevádza mechanická energia - moment a otáčky - na hydraulickú energiu - tlak a prietok kvapaliny. Existuje niekoľko základných princípov hydrogenerátorov, ktoré vyrábame pre široké rozpätie aplikácií od stredných až po vysoké tlaky - 48 MPa - aj prietoky od jednotiek až po stovky litrov za minútu. Niektoré typy hydrogenerátorov sú určené primárne pre priemyselné aplikácie, iné pre mobilné aplikácie. Určitá časť sortimentu je používaná v oboch aplikáciách.

Pri použití ktoréhokoľvek typu hydraulického čerpadla je nutné dbať na dva najdôležitejšie faktory, ovplyvňujúce ich životnosť a spoľahlivosť. Je to starostlivosť o čistotu pracovnej kvapaliny a sacie podmienky čerpadiel. Konkrétne údaje o odporúčaných hodnotách sú uvedené pri každom type. Prvá podmienka sa týka hlavne prevádzkových pracovníkov, druhá je väčšinou daná hlavne konštruktérom systému.

hydraulické čerpadlá

Prosím, počkajte na úplne načítanie stránky.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input