Rýchly kontakt  0907 565 593

Chladiče

Chladiace agregáty oleja LOC sú určené predovšetkým k chladeniu hydraulického a mazacieho oleja na priemyselných zariadeniach. Umožňujú pri minimálnych prevádzkových nákladoch udržať pracovnú teplotu oleja v optimálnych hodnotách. Vyznačujú sa vysokým chladiacim výkonom pri nízkej hlučnosti, malej spotrebe energie a dlhej životnosti. Maximálna kapacita chladenia je 45 kW pri teplotnom rozdiele 40°C. Integrované obehové čerpadlo umožňuje ochladiť a ošetriť olej v oddelenom okruhu - nezávislé chladenie. Ponúkame široký výber veľkostí a možností prevedenia chladiacich elementov, čerpadiel a elektromotorov.

Vzduchové chladiče oleja LAC s jednofázovým alebo trojfázovým striedavým motorom sú určené pre použitie v priemyselnej oblasti. Vyznačujú sa vysokým chladiacim výkonom pri nízkej hlučnosti, mimoriadne malej tlakovej strate oleja a dlhej životnosti chladiča. Maximálna kapacita chladenia je 300 kW pri teplotnom rozdiele 40°C. Ponúkame široký výber veľkostí a možností prevedenia chladiacich elementov, rôzne prevedenia elektromotorov, rôzne typy a nastavenia termostatov.

Vzduchové chladiče oleja LDC sa jednosmerným elektromotorom 12V alebo 24V sú určené pre mobilné hydraulické systémy. Vyznačujú sa vysokým chladiacim výkonom pri nízkej hlučnosti, mimoriadne malej tlakovej strate oleja a dlhej životnosti chladiča. Maximálna kapacita chladenia je 30 kW pri teplotnom rozdiele 40°C. Ponúkame široký výber veľkostí a možností prevedenia chladiacich elementov, elektromotory na napätie 12 alebo 24 V DC, rôzne typy a nastavenia termostatov.

Príslušenstvom chladiča s jednosmerným napájaním je zariadenie Smart DC Drive. Vďaka teplotou riadenou reguláciou otáčok dochádza k plynulému rozbehu ventilátora a tým k nízkej spotrebe prúdu a nízkej úrovni hluku. Smart DC Drive taktiež obmedzuje napäťové špičky a predlžuje tak životnosť motora ventilátora.

Vzduchové chladiče oleja LHC s hydromotorom boli vyvinuté pre priemyselné i mobilné hydraulické systémy s potrebou veľkého chladiaceho výkonu. Vyznačujú sa vysokým chladiacim výkonom pri nízkej hlučnosti, mimoriadne malej tlakovej strate oleja a dlhej životnosti chladiča. Maximálna kapacita chladenia je 300 kW pri teplotnom rozdiele 40°C. Ponúkame široký výber veľkostí a možností prevedenia chladiacich elementov, hydromotorov, rôzne typy a nastavenia termostatov.

chladiče

Prosím, počkajte na úplne načítanie stránky.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input