Rýchly kontakt  0907 565 593

Priemyselné generátory dusíka

Generátory dusíka NITROSource PSA obsahujú dvojpriestorové adsorpčné komory z pretláčaného hliníka, ktoré sú naplnené uhlíkovým molekulárnym sitom. Čistý stlačený vzduch vstupuje do spodnej časti pracovnej komory, ktorá práve vyvíja dusík a prúdi cez molekulové sito smerom nahor. Kontaminanty - kyslík a ostatné stopové plyny sú zachytené v molekulárnom site, pričom molekuly dusíka sa prepúšťajú cez molekulárne sito. Súčasne v druhej kolóne prebieha režim regenerácie, pričom sa z molekulárneho sita vylúčia všetky kontaminanty.

Nový koncept využíva spoľahlivú metódu tlakovej cyklickej tlmivosti (Pressure Swing Adsorption - PSA), ktorú dopĺňa o úplne nový špeciálny systém "ekvalizácie tlakov" a je novo doplneným unikátnym systémom riadenia Energy Saving Technology - EST. Vyrovnávaním pretlaku v adsorpčných komorách s molekulárnym sitom (Carbon Molecular Sieve - CMS) počas pracovných cyklov je dosiahnutý značne nižší pomer medzi potrebným množstvom stlačeného vzduchu a výstupným objemom dusíka (v priemere o 20%), a tým dochádza k značným úsporám energie.
Generátory dusíka novej generácie NITROSource Parker domnick hunter sú stavané pre výstupný tlak dusíka až 13 bar g, čo znamená ďalší ekonomický prínos, ak vezmeme do úvahy, že nie je nutné stanicu výroby plynu dopĺňať o dotlačovací kompresor.

Priemyselné generátory dusíka NITROSource N2, Parker domnick hunter využívajú energeticky úsporné technológie


Nové generátory dusíka NITROSource využívajú unikátny systém riadenia - Energy Saving Technology (EST)

Hlavné parametre generátorov dusíka NITROSource:

  • Trvalo riadená čistota dusíka zabudovaným analyzátorom vrátane Bypass
  • Nízka merná spotreba stlačeného vzduchu
  • Priestorová nenáročnosť pri inštalácii a nízke servisné náklady - prehliadka 1x ročne
  • Unikátny systém riadenia EST
  • Životnosť 10 a viac rokov bez nutnosti výmeny molekulárneho sita

Generátory NITROSource je bezpečnejší, spoľahlivejší a lacnejšou alternatívou k vysokotlakovým plynovým fľašiam. To sa týka nielen dusíka, ktorý je požadovaný pre mikro elektrotechnickej montáže, potravinárske účely, balenie v ochrannej atmosfére, ale bežne aj plynu pre bezolovnaté spájkovanie, rezanie laserom, vstrekovanie plastických hmôt, tepelné spracovanie, výrobu polovodičov či pre laboratórne procesy.

priemyselne generatory

Prosím, počkajte na úplne načítanie stránky.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input