Rýchly kontakt  0907 565 593

Riadiace jednotky

Riadiace a zobrazovacie jednotky s integrovaným webovým serverom, modulárne systémy, CAN jednotky.
Konektivita a komunikačné funkcie dávajú ACR EPL flexibilitu pre použitie v širokom rade strojných architektúr. ACR EPL exceluje v nezávislých strojoch a v riadiacich jednotkách pohonu pri zabezpečení rozhrania s PC alebo pri práci s jednotkami PLC. Výkonný DSP robí z ACR EPL vynikajúcu multitaskingovú riadiacu jednotku pre servo ovládanie. ACR EPL zahŕňa ľahko použiteľné nástroje pre vývoj projektov, ktoré umožňujú rýchle a efektívne vytváranie aplikácií a ich údržbu.

ACR EPL je riešením pre nezávislé aplikácie vyžadujúce vynikajúce funkčné vlastnosti v priemyselnom použití pri zabezpečení jednoduchého použitia.

ETHERNET Powerlink rozširuje rad ACR EPL pridaním riadiacej jednotky pre pohyb v reálnom čase cez štandardný hardvér Ethernet. Vysoko rýchla digitálna komunikačná sieť zaisťuje maximálne funkčné vlastnosti stroja a možnosti konfigurácií pre zníženie časov, pre uvádzanie do prevádzky a komplexnosti montáže.

IEC62231 - 3 riadiacej jednotky s CANopen - C3 powerPLmC - E30

Compax3 powerPLmC je systém riadenia pre kombinované PLC, pohybové a vizualizačné úlohy. CANopen kombinuje zbernicové komponenty s CANopen master "Compax3 power PLmC". Na účely konania je k dispozícii výkonová rada povelov na báze IEC61131 - 3. Programovanie sa vykonáva vo vysoko výkonnom programovacom systému "CoDeSys" cez Ethernet. Implementácia pohybových úloh je podporovaná funkčnými modulmi PLCopen.

HMI s dotykovou obrazovkou s integrovaným webovým serverom - Interact Xpress

Distribuovaný HMI je vysoko kvalitný sadou radu XPR PowerStation ponúkajúce hardvérové​/softvérové ​​riešenie, ktoré zjednodušuje distribuované aplikácie HMI pri znížení nákladov. Dodávajú sa panely TFT s dotykovou obrazovkou s veľkosťou 6 ", 8 ", 10 ", 15 " alebo nový bezdisplejový systém. Modely XPR sú navrhnuté pre optimalizáciu funkčných vlastností, pamäťové kapacity a funkcií konektivity so softvérom Interact Xpress ™ HMI. Tieto pracovné stanice na báze CE využívajú najnovšie integrované procesorové technológie podporujúce prevádzku bez ventilátora, pamäte CompactFlash ®, USB, sériového rozhrania a prípojky 100Base - T Ethernet.

Výhody webového pripojenia, dizajnu HMI, publikovania, runtime-u a podpore plne využíva Interact Xpress a zaisťuje široké možnosti využitia cez softvéry webových prehliadačov a tak je umožnená distribúcia softvéru HMI, vzdialená podpora a aplikácie zdieľanie v internete a sieťach IP. Aplikácie Interact Xpress HMI sú vyvíjané, editované, publikované a používané v HMI vo forme webového servera, čo umožňuje užívateľovi a OEM jednoducho publikovať upgrady a aplikácie pre ľubovoľné globálne umiestnenie cez internetovú prípojku a webový prehliadač. Interact Xpress kombinuje v bohatom grafickom runtime interface s HMI vývoj nástrojov, ku ktorým možno získať prístup buď z panela HMI alebo z ľubovoľného PC prostredníctvom Internet Explorer ®.

Modulárne systémy V/V - PIO

Modulárny systém Parker Hannifin rozširuje systém zbernicových prípojok s využitím elektronických zariadení pre zachytenie širokého radu riadiacich signálov z procesných zariadení. Pripojenie k procesnej úrovni môže byť implementované rýchlo a spoľahlivo pomocou PIO, ktoré ponúka komfort a mimoriadne jednoduchú inštaláciu. Individuálne moduly možno montovať a demontovať bez akéhokoľvek náradia. Rôzne moduly je možné kombinovať v rámci systému zbernicových prípojok. Pozlátené kontakty zaručujú spoľahlivé pripojenie medzi jednotlivými modulmi. Pozlátené kontakty zaručujú spoľahlivé pripojenie medzi jednotlivými modulmi.

riadiace jednotky

Prosím, počkajte na úplne načítanie stránky.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input