Rýchly kontakt  0907 565 593

Prevodovky

Prevodovky PS/RS

Majú vzájomne predpnuté guľkové ložiská s kosouhlým stykom pre vysoké zachytenie radiálnej záťaže pri vysokých otáčkach pohonu. Konštrukčné zlepšenia zahŕňajú okrem toho aj ihlové ložiská zaisťujúce vysokú životnosť. Zmeny vnútornej konštrukcie a optimalizovaná geometria prevodov sú základom pre univerzálne montážne polohy. Sady adaptérov, ktoré možno použiť pre rôzne rady prevodoviek, umožňujú dosiahnuť krátke časy dodávok a jednoduchú montáž na servomotory. Montáž na ľubovoľných servomotoroch sa jednoducho vykonáva na princípe ABC.

Ekonomické planétove prevodovky - PLE

PLE je perfektnou ekonomickou alternatívou k prevodovkám PS. Táto planétová prevodovka bola špeciálne konštruovaná pre všetky aplikácie, kde nie je mimoriadne dôležitá

prevodovky elektromechanika

Katalóg PARKER

Hľadáte konkrétny diel? Chcete viac technických informácií? Pozrite si náš online katalóg. V prípade, že v hľadaní nebudete úspešný, obráťte sa na nás. Radi vám pomôžeme.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input