Rýchly kontakt  0907 565 593

Frekvenčné meniče

Inteligentné servopohony - Compax3

Compax3 je globálnym servopohonom spoločnosti Parker Hannifin. Tento rad zahŕňa pohony pre jednu i viac osí, vrátane hydraulického pohonu. Výkonový rozsah pritom siaha od 1 do 110kV. Servopohony sú kompletne vyvíjané a taktiež vyrábané v Nemecku. Ako globálny regulátor je Compax3 dostupný na celom svete.

Kompaktné servopohony - SLVD - N

SLVD - N je radom kompaktných digitálnych servopohonov pre bezkefkové motory, ktoré umožňujú vytvárať polohovacie aplikácie s lichobežníkovým profilom, ovládanie elektrických hriadeľov a vačiek, natáčanie vretena, simuláciu pohybu krokových motorov a reguláciu krútiaceho momentu. K dispozícii je programovateľný automat PLC, ktorý komunikuje s bežnými priemyselnými programovacími systémami a umožňuje tak všestranné využitie vstupov a výstupov. Podporuje tiež vývoj prídavných konfigurácií pre doplnenie štandardných funkčných vlastností, ako napr. zosilnenie spätnej väzby regulačných obvodov rýchlosti a polohy, sledovanie momentu atď. Rad SLVD - N je vybavený sériovým rozhraním RS422/RS485, ktoré užívateľovi umožňujú konfigurovať súčasne až 32 zariadení a tie sledovať a ovládať. Je k dispozícii CANbus ako pre komunikačný režim, tak aj pre režim v reálnom čase s protokolmi SBCCAN, DS301, DS402 .

Trojosový servopohon - TPD - M

TPD - M je viacosový systém, v ktorom každý výkonový modul môže napájať až tri servomotory. Základná konfigurácia sa skladá z jedného modulu napájania ( PSU ) a z niekoľkých modulov TPD - M, ktoré sú prepojené jednosmernou zbernicou. Moduly sa dodávajú ako verzia pre jednu, dve alebo tri osi. Preto je systém mimoriadne flexibilný. Pohon TPD - M bol vyvinutý špeciálne pre obalové stroje, možno ho však tiež výhodne používať u rady iných centrálnych automatizačných štruktúr s niekoľkými servo osami .

Flexibilné pohony - Hi - Drive

Hi - Drive je plne digitálny pohon pre bezkefkové motory s prúdmi 2 až 450A pri striedavom napájaní 230V popr. 480V. Hi - Drive môže ovládať indukčné motory, je mimoriadne vhodný pre oblasti, kde je požadovaná vysoká precíznosť, presnosť, výkon, možnosti pripojenia procesných zberníc a zákaznicky špecifických aplikácií. Má rad integrované funkcie riadenia pohybu, ako napr. regulácia prúdu, momentu a otáčok, polohovanie s lichobežníkovými profilmi, digitálne blokovanie s variabilnými korekciami prevodov a fáz, elektronické vačky, režim reálneho času, polohovanie rampami tvaru S, funkcie návratu do východiskovej polohy a snímanie polohy. Pomocou jedinej karty osi s výkonným mikroprocesorom 400 MHz možno ovládať až 32 interpolovaných os cez rozhranie CANopen DS402. Rad Hi - Drive je vhodný ako pre jednoduché aplikácie, tak aj pre extrémne komplexné aplikácie ako napr.: tlačiarenské stroje, stroje na opracovanie dreva a kovu, doprava materiálu, vysokozdvižné zariadenie, aplikácie s interpolovanými osami a pre roboty.

Servopohony - rada 638

Servopohony radu 638 sú vhodné pre všetky aplikácie, od jednoduchého riadenia otáčok alebo prúdu, až po komplexnejšie aplikácie polohovania. Procesor u servopohonu rady 638 zaisťuje rýchle odozvy riadených obvodov, dosahujúci až 105μs. Rad rozširovacích slotov umožňuje dosiahnuť vysoký stupeň univerzálnosti a tak otvoriť prístup k širokému množstvu komunikácie s procesnými zbernicami a voľbami senzorov pre spätnú väzbu.

Mikro servopohony ViX

Voľne programovateľný, inteligentný mikropohon ViX ponúka všetky funkcie a vysokú flexibilitu pre programovateľné riadenie pohybu. Zakladá sa na digitálnych technológiách riadenia orientovaných do praxe a na zabezpečenie optimálnej dynamiky a vysokej účinnosti. ViX je umiestnený v kompaktnom kryte a je vhodný ako pre nástennú montáž, tak aj pre montáž na lištu DIN. Pohon ViX je vyrábaný v dvoch verziách a to 2,5 A a 5A pre jednosmerné napájacie zbernici až 80V. Zariadenie ponúka užívateľovi voľbu medzi resolverom a enkóderom. Po uvedení do prevádzky pohon automaticky koriguje väčšinu chýb zapojenia motora a čidiel.

Mikro krokové pohony ViX

Cenami ocenený inteligentný digitálny servopohon ViX od spoločnosti Parker Hannifin bol teraz doplnený o mimoriadne výkonnú verziu pre mikro - kroky. Rovnako ako servo verzia tiež pohon pre mikrokroky ViX zaisťuje optimálnu dynamiku a vysokú účinnosť. Je montovaný v kompaktnom kryte, a preto je vhodný pre nástennú montáž aj pre montáž na lištu DIN s voliteľnými adaptérmi. Pohon pre mikrokroky ViX sa vyrába v dvoch variantoch - 2,8 A a 5,6 A pri jednosmernom napätí zbernice až 80V. Užívateľské rozlíšenie je voľne programovateľné medzi 400 a 51 200 krok/otáčka. Nezávisle na programovateľnom rozlíšení pracuje motor vždy s maximálnym rozlíšením, aby sa zaistil optimálny pokojný chod v celom rozsahu otáčok. Výkonový diel obsahuje kompletné riadenie PWM (pulzne šírková modulácia) pre presnú funkciu mikro - krokov .

Jednosmerné servopohony - RTS

Servozosilňovače RTS sú konštruované pre pohon jednosmerných servomotorov a dodávajú sa s výkonom až 6,5 kW. Tieto produkty zaisťujú riadenie otáčok jednosmerných motorov a to buď s tachometrom či bez. Zahŕňajú napájací zdroj, pomocné napájanie a obvody brzdných rezistorov v kompletnej sade.

frekvencne menice

Prosím, počkajte na úplne načítanie stránky.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input