Rýchly kontakt  0907 565 593

Elektrické motory

Servomotory s nízkym momentom zotrvačnosti SMB/SMH

Bezkefkové vysoko dynamické servomotory radu SMB/SMH boli vyvinuté za účelom kombinácií inovačných technológií Parker Hannifin s extrémne vysokým výkonom. Vďaka využitiu technológie "vystupujúcich pólov" boli rozmery motora drasticky znížené a boli dosiahnuté značné výhody. V porovnaní s bežnými bezkomutátorovými servomotormi je špecifický krútiaci moment o cca 30% vyšší, konštrukčná veľkosť je podstatne menšia a v dôsledku toho sú extrémne nízke zotrvačné momenty rotora. Vďaka vysokej kvalite magnetov neodym - železo - bóru a metódy zapuzdrenia, ktorou sú tieto magnety upevnené na hriadeli, môžu servomotory radu SMB/SMH dosahovať vysokého zrýchlenia a dokážu odolávať vysokému zaťaženiu, bez toho, aby sa riskovalo odmagnetovanie alebo uvoľnenie magnetov.

Servomotory MB/MH

Rad servomotorov MB/MH sa dodáva pre rozsah momentu 0,2 až 285N s otáčkami až 10 000ot/min a zahŕňa celkom 75 modelov so 6 rôznymi konštrukčnými veľkosťami. Vďaka vysokej kvalite a výkonovým schopnostiam magnetov z neodym - železo - bóru a metóde zapuzdrenia, pomocou ktorej sú tieto magnety upevnené na hriadeli, môže dosahovať rad MB/MH vysokého zrýchlenia a zaťaženia, bez toho aby sa riskovalo odmagnetovanie alebo uvoľnenie magnetov. Okrem toho má užívateľ možnosť výberu niekoľkých veľkostí hriadeľov a prírub, čo uľahčuje použitie pre ľubovoľnú aplikáciu.

Rada N

Bezkefkové servomotory Parker kombinujú výnimočnú presnosť a kvalitu pohybu, vlastnosti vysokej dynamiky a veľmi kompaktné rozmery. Rad servomotorov NK je inovačným prispôsobením ku konštrukcii strojov a umožňuje kompletné začlenenie servomotora do mechanizmu stroja jednoduchým a cenovo výhodným riešením. Rad NX sa dodáva so širokým radom točivých momentov a otáčok, voliteľného príslušenstva a možnosti prispôsobenia, vytvárajúci ideálne riešenie pre väčšinu aplikácií v servo systémoch. Rad NV sú kompaktné servomotory osobitne navrhnuté pre prevádzku s vysokými otáčkami. Rad EX je radom servomotorov s permanentnými magnetmi konštruovaný pre použitie vo výbušnej atmosfére a zaisťujúci robustnú ochranu proti výbuchu.

Bezrámové servomotory SKW

Motory SKW sú kompaktné synchrónne servomotory s vysokou dynamikou a permanentným budením pre aplikácie u hriadeľov až do 20 kW. Dodávajú sa ako separátne komponenty pre integráciu do strojov a ponúkajú konštantnú zaťažiteľnosť krútiacim momentom vo veľkom rozsahu otáčok

Bezrámove AC motory HKW

Motory HKW sú permanentnými magnetmi budené (spúšťané)  vysoko výkonné synchrónne servomotory pre aplikácie na hriadeľoch do 230 kW. Dodávajú sa ako separátne komponenty pre integráciu do strojov, kde ich technika zoslabenia budenia umožňuje dosiahnuť vysoké krútiace momenty pri nízkych otáčkach a veľmi vysoké maximálne otáčky pri konštantnom výkone.

Bezrámové servomotory TK

Dodávajú sa separátne - rotor a stator, určené pre integráciu do mechanickej konštrukcie stroja. Rad motorov TK uľahčuje konštrukciu, znižuje náklady, zvyšuje presnosť a má oproti existujúcim riešeniam výhody v mimoriadnej robustnosti. Know - how spoločnosti Parker sa prejavuje tak v konštrukcii, ako aj vo výrobe týchto motorov a preto možno dodávať rad TK ako kompletný podcelok vrátane rámu, systému chladenia, ložísk, spätnoväzbových senzorov a pod.

Krokové motory SY

Krokové motory radu SY sú dvojfázové krokové motory a sú konštruované pre priemyselné aplikácie. Dodávajú sa verzie s voľnými vodičmi a so svorkovnicou, enkodéry možno objednať ako voliteľné príslušenstvo.

Vysoko výkonové DC servomotory RS

Použitie vysoko energetických magnetov u jednosmerných motorov RS v kombinácii s pohonmi RTS umožňuje použitie v aplikáciách, kde je požadované veľmi kompaktné riešenie a veľmi vysoká úroveň dynamiky.

Nízko nákladové DC motory RX

Jednosmerné servomotory RX kombinované s pohonmi RTS zaisťujú ekonomické riešenie pre skoro všetky servo aplikácie. Sú tiež čiastočne vhodné pre systémy s nízkym výkonom v priestoroch s čistou atmosférou.

Jednosmerné servomotory s diskovou kotvou AXEM

Motory AXEM, ktorých už bolo vyrobených viac ako 2 milióny kusov, sú celosvetovo najrozšírenejšími servomotormi. Ich rotor vyrobený iba z medi a izolačných materiálov má vysokú dynamiku a excelentnú možnosť riadenia pohybu pri nízkych otáčkach a súčasne vysoko pokojnom chode. Je robustný, vysoko účinný a bezúdržbový.

elektricke motory

Prosím, počkajte na úplne načítanie stránky.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input