Rýchly kontakt  0907 565 593

Aktuátory

Skrutkové aktuátory

Elektrické valce ETH uzatvárajú medzeru medzi pneumatickými a hydraulickými aktuátorm i a sú vhodné pre ich zámenu v rade aplikácií požadujúcich zvýšenie spoľahlivosti výrobného procesu. Ak sa zahrnú do výpočtov náklady na vzduch a olej, tak sa často zistí, že elektromechanické systémy ako sú elektrické valce ETH ponúkajú ďaleko ekonomickejšie riešenie. V kombinácii so širokým výberom príslušenstva ponúkajú množstvo možností a oblastí využitia.

PowerRod aktuátory

Aktuátor PRA PowerRod bol vyvinutý pre použitie v priemyselných automatizačných systémoch, kde je nutné dosahovať rôznych polôh. Motorový pohon PRA je cenovo veľmi efektívnou alternatívou ku vzduchovým valcom pri použití v aplikáciách vyžadujúcich vysokú flexibilitu a riadenie. PRA sú vhodné pre všetky ťažné, tlačné a zdvíhacie aplikácie. Interné suché ložisko zaisťuje čistú a tichú bezúdržbovú prevádzku. Aj bez prídavného chladenia je možné dosiahnuť dlhých prevádzkových cyklov.

Delta roboty

Delta roboty vyrábanie spoločnosťou Parker sú vysoko flexibilné a boli vyvinuté pre vysoko náročné výrobné operácie s nepretržitou prevádzkou. V mnohých prípadoch tieto Delta roboty môžu byť rozšírené o stohovacie jednotky, podávača kartónov alebo uzatváracie jednotky. V závislosti na špecifických aplikáciách možno do Delta robotov integrovať aj iné systémy podľa požiadaviek zákazníka.

aktuatory

Prosím, počkajte na úplne načítanie stránky.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.
Invalid Input