Rýchly kontakt  0907 565 593

Kariéra

Všeobecná účtovníčka

Hľadáme novú kolegyňu na pozíciu Všeobecná účtovníčka na centrálu do Vrútok

Odborné požiadavky:

  • Ukončené vzdelanie ekonomického zamerania
  • Podvojné účtovníctvo - pokročilý
  • POHODA (účtovníctvo) - pokročilý
  • Vodičský preukaz B
  • Požadovaná prax 3 roky

Osobnostné predpoklady:

  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Dôslednosť a precíznosť

Čo bude náplňou práce?

  • Príprava podkladov pre hlavného účtovníka
  • Účtovanie došlých a vystavených faktúr
  • Účtovanie v podvojnom účtovaní
  • Spracovanie miezd a vedenie mzdovej agendy
  • Ostatné administratívne práce súvisiace s chodom účtovného oddelenia
  • Základné znalosti a orientácia v účtovnej legislatíve, zákon o DPH
  • Práca v účtovnom programe POHODA

Ponúkame:

  • Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
  • Podporujúce zázemie spoločnosti s viac ako 14 ročnou tradíciou na slovenskom trhu
  • Možnosť odborného rastu a získania nových znalostí
  • Od 800€ (brutto)/mesačne podľa schopností uchádzača

Napíšte nám