Rýchly kontakt  0907 565 593

Kariéra

Asistent predaja

Hľadáme dvoch nových kolegov na pozíciu Asistent predaja na pobočku do Zvolena a do Košíc

Odborné požiadavky:

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady:

  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Analyzovanie a riešenie problémov
  • Samostatnosť
  • Manuálna zručnosť

Čo bude náplňou práce?

  • Komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
  • Poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia
  • Práca s pokladňou
  • Obsluhovanie hotovostných platieb
  • Dokladanie tovaru, kontrola regálov
  • Predaj ponúkaného tovaru
  • Podielanie sa na chode predajne
  • Zodpovedanie za hotovosť v pokladni
  • Lisovanie hydraulických hadíc

K práci dostanete:

  • Služobný mobilný telefón
  • Odborné zaškolenie

Ponúkame:

  • Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
  • Podporujúce zázemie spoločnosti s viac ako 15 ročnou tradíciou na slovenskom trhu
  • Možnosť odborného rastu a získania nových znalostí
  • Odmeny na základe obchodných výsledkov spoločnosti
  • Firemné akcie
  • 750€ (brutto)/mesačne
Napíšte nám

Všeobecný účtovník

Hľadáme kolegyňu/kolegu do našeho tímu do Vrútok na pracovnú pozíciu Všeobecný účtovník

  • Vzdelanie v odbore Ekonómia, účtovníctvo
  • Prax na pozícií 3 roky
  • Účtovanie v  programe  POHODA

  • Dôslednosť a precíznosť
  • Flexibilita
  • Zodpovednosť

  • Príprava podkladov pre hlavného účtovníka
  • Účtovanie došlých a vystavených faktúr
  • Účtovanie v podvojnom účtovaní
  • Spracovanie miezd a vedenie mzdovej agendy do 20 zamestnancov
  • Ostatné administratívne práce súvisiace s chodom účtovného oddelenia
  • Orientácia v účtovnej legislatíve, zákon o DPH
  • Práca v účtovnom programe POHODA

Čo dostanete k práci?

Ponúkame:

  • 850€ (brutto)/mesačne, môže byť aj vyššie mzdové ohodnotenie závisí to od schopnosti uchádzača

Napíšte nám