Rýchly kontakt  0907 565 593

Hydraulická filtrácia

Filtrácia Parker má už tradíciu viac ako 50 rokov. Počas tejto dekády Parker vložil úsilie do vývoja svojich produktov, za účelom splnenia požiadaviek dnešnej doby či už v oblasti mobilných alebo priemyselných segmentov trhu. Cieľom spoločnosti je poskytnúť zákazníkom vysokú kvalitu produktov vo všetkých odvetviach priemyslu, bez ohľadu na to  či sa jedná o filtráciu hydraulickú, palivovú, vzduchovú alebo o monitorovacie zariadenia, ktoré sa najmä v posledných rokoch objavujú na trhu filtrácie a stávajú sa tak jeho neoddeliteľnou súčasťou.

Filtrácia Parker presahuje obvyklé riešenia a flexibilne zabezpečuje prevenciu systémov a zabraňuje zlyhanie systémov v kombinácii s predĺžením životnosti hydraulických komponentov, mazacích a palivových systémov.

Spoločne s našimi zákazníkmi môžeme položiť základy k realizácii riešenia pre systémy budúcich generácií. Naše princípy a štruktúry sú založené na vyzretých trhových tímoch a poskytujú náročným trhom, zákazníkom a partnerom maximálne ekonomické a ekologické hodnoty.
Nákladným problémom s čistotou stlačeného vzduchu je možné ľahko predísť inštaláciou vysoko účinných sušičov PNEUDRI vybavených filtráciou OIL-X Evolution. Táto súprava je vhodná pre ľubovoľný typ kompresoru a pre akúkoľvek aplikáciu.

hydraulicka filtracia

Katalóg PARKER

Hľadáte konkrétny diel? Chcete viac technických informácií? Pozrite si náš online katalóg. V prípade, že v hľadaní nebudete úspešný, obráťte sa na nás. Radi vám pomôžeme.

Chcete viac informácii?

Napíšte nám správu. Odpovieme najneskôr do 24 h. Pokiaľ nechcete čakať, kontaktujte nás telefonicky na jednej z našich pobočiek alebo priamo v centrále.

Tento údaj je povinný. Vyplňte ho, prosím.
Tento údaje je povinný. Pokiaľ nie ste firma, zadajte "fyzická osoba".
Tento údaj je povinný. Prosím, zadajte svoju emailovú adresu.
Tento údaj je povinný. Zadajte, prosím, tel. kontakt.
Nie je možné odoslať správu bez obsahu.