Rýchly kontakt  0907 565 593

Kariéra

Obchodný zástupca pre oblasť automatizácie

Hľadáme skúseného Obchodného zástupcu z oblasti automatizácie, hydrauliky a pneumatiky

Odborné požiadavky:

  • Ukončené vzdelanie stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore Technický smer - podmienka
  • Prax v oblasti obchodu min. 2 roky
  • vodičský preukaz B (aktívny vodič)

Osobnostné predpoklady:

  • Samostatný a zodpovedný prístup
  • Komunikačné zručnosti
  • Schopnosť samostatného riešenia problémov v teréne

Čo bude náplňou práce?

  • Plnenie obchodného plánu
  • Starostlivosť o existujúich zákazníkov, navrhovanie technických riešení pre zákazníkov
  • Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu
  • Spracovanie cenových ponúk
  • Reportovanie obchodných výsledkov konateľovi spoločnosti

Čo dostanete k práci?

  • Služobný automobil
  • Služobný mobilný telefón
  • Odborné zaškolenie

Ponúkame:

  • Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
  • Podporujúce zázemie spoločnosti s viac ako 13 ročnou tradíciou na slovenskom trhu
  • Možnosť odborného rastu a získania nových znalostí
  • Polročné a ročné  odmeny na základe plnenia obchodného plánu
  • Odmeny na základe obchodných výsledkov spoločnosti
  • Firemné akcie
  • Stravné lístky
  • 800-1100€ brutto/mesačne + 13. a 14. plat na základe výsledkov spoločnosti

Napíšte nám

Servisný technik

Hľadáme skúseného Servisného Technika z oblasti automatizácie, hydrauliky a pneumatiky do Vrútok

  • Ukončené SŠ  vzdelanie, elektrotechnické zameranie výhodou
  • Prax v oblasti automatizácie min. 2 roky
  • Osvedčenie na obsluhu a opravu vyhradených technických zariadení tlakových alebo elektrických v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. (výhodou)
  • Skúsenosť so servisom elektrických a mechanických zariadení

  • samostatný a zodpovedný prístup
  • schopnosť samostatného riešenia problémov v teréne

  • Pravidelný servis a údržba hydraulických a pneumatických zariadení
  • Vykonávanie a poskytovanie poradenstva, návrh technický riešení
  • Vybavovanie reklamácií a hlásení porúch, diagnóza porúch a stavov stroja
  • Vedenie evidencie servisných úkonov

Ponúkame:

  • 13. a 14. plat – odmeny na základe výsledkov spoločnosti
  • 650-1000€ brutto/mesačne + 13. a 14. plat na základe výsledkov spoločnosti

Napíšte nám