Rýchly kontakt  0907 565 593

Kariéra

Pracovník technickej podpory

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Pracovník technickej podpory

Odborné požiadavky:

  • ukončené vzdelanie Technického smeru
  • anglický jazyk - pokročilý
  • pozícia vhodná aj pre absolventa
  • vodičský preukaz B (aktívny vodič)

Osobnostné predpoklady:

  • angličtina na komunikačnej úrovni (školenia, textové materiály..)
  • znalosť produktov a technológií
  • znalosť a orientácia v dokumentácií (výkresy, schémy, diagramy)
  • komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
  • schopnosť pracovať v tíme
  • pružnosť v myslení (flexibilita, adaptabilita, improvizačné spôsobilosti)
  • zodpovednosť, samostatnosť

Čo bude náplňou práce?

  • identifikovanie technických problémov zákazníka
  • príprava technických riešení
  • zodpovednosť za výber, implementáciu nových komponentov a ich alternatív podľa technických parametrov a obchodných požiadaviek
  • spracovanie technickej dokumentácie v CAD
  • komunikácia so zákazníkmi a poskytovanie technického poradenstva
  • spravovanie evidencie v internom CRM systéme

Čo dostanete k práci?

  • Odborné zaškolenie

Ponúkame:

  • príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
  • podporujúce zázemie spoločnosti s viac ako 14 ročnou tradíciou na slovenskom trhu
  • možnosť odborného rastu a získania nových znalostí
  • 800€ (brutto)/mesačne + osobné ohodnotenie podľa schopností uchádzača

Napíšte nám